Fototapety na stenu - TOP kvalita - dobrá cena

Vliesové fototapety na stenu

Mimoriadne kvalitné vliesové fototapety na stenu s potlačou s vysokým rozlíšením. Posuňte dizajn svojho domova o uroveň vyššie.

Trvalé, vodeodolné fototapety na stenu - jednoduchá metóda lepenia bez viditeľných spojov.

Full HD laserová tlač na vysoko kvalitnom vlíse s gramážou 120-150 g/m2 je bezpečná a zdravotne nezávadná, takže je vhodná aj do spálne alebo detskej izby. Lepí sa lepidlom, ktoré Vám aj s návodom na lepenie zadarmo pribalíme. Vlisová fototapeta na stenu je priedušná, má polomatný povrch a pri nepodcenenej príprave povrchu steny zakryje jej drobné nerovnosti, vytvorí tepelnoizolačnú vrstvu a umožní stenám dýchať.

Naše fototapety na stenu sú navinuté na jednej rolke o šírke 50 alebo 75cm a starostlivo zabalené do pevnej kartónovej krabice aby nedošlo k jej poškodeniu. Jednotlivé pásy fototapety sa lepia hranou k sebe bez presahu, takže po riadnom nalepení nie je vidieť spoje.

Moderné aj klasické motívy a žiarivé farby skrášlia a opticky zväčšia Váš interiér. Určite sa pozrite napríklad na fototapety s rastlinnými motívmi, ktoré dnes patria k najobľúbenejším motívom, podobne ako nestarnúce fototapety na stenu s motívmi krajiniek, alebo fototapety s abstraktnými motívmi alebo motívmi Street Art.

Fototapety na stenu - vyberte si z našich motívov