O nás

MIA style s.r.o. - sme mladá firma s veľkým srdcom, a už niekoľko rokov sme jedným z najvýznamnejších dodávateľov bytových dekorácií na českom a slovenskom trhu s tisíckami spokojných zákazníkov a výbornými recenziami na Heureke, Bianu atď.

Zaoberáme sa predajom kvalitných fototapiet, obrazov a paravánov, ktoré sú tlačené v rozlíšení Full HD s UV stabilnými farbami na najmodernejších tlačových zariadeniach.
Obchod nás baví a robíme ho radi.

Našou najväčší prioritou ste Vy - spokojný zákazník. Kladieme veľký dôraz na komunikáciu so zákazníkom ako emailom, tak telefonicky.
Zákazníka vždy informujeme o všetkých krokoch objednávky tak, aby vedel, v akej fáze sa jeho objednávka nachádza a kedy bude doručená.


Zaujíma Vás, ako sú s nami naši zákazníci spokojní a čo o nás napísali? Prečítajte si TU.

Prečo chcieť tapetu, obraz alebo paraván od nás?

V našej ponuke nájdete viac ako 2 500 vliesových fototapiet, cca 5000 obrazov najrôznejších vzorov a dizajnov a viac ako 800 paravánov, ktoré sa hodia do bytových interiérov, ordinácií, kozmetických a masážnych salónov, ale aj divadiel, hotelov a pod.


Naše vliesové fototapety a Deko panely sú vyrobené z kvalitného vliesu - buničiny a textilných vlákien spojených spojivom. Vyznačujú sa vysokou priepustnosťou vzduchu a vodnej pary, sú vynikajúcim zvukovým a tepelným izolantom a tiež sa jednoducho aplikujú a príp. následne odstraňujú.


Veľmi populárnym trendom
poslednej doby sú samolepiace fototapety, ktoré ponúkajú skvelú možnosť, ako byť s tapetovaním hotový takmer okamžite, bez nutnosti maľovať steny lepidlom, a teda takmer bez neporiadku.

Najnovšie máme v našom sortimente aj naozaj Prémiové fototapety 350g vytlačené UV gélovými farbami vo vysokom rozlíšení na mimoriadne kvalitnej štruktúrovanej ploche 350g/m2. Na výber sú 3 povrchové úpravy - Brush (ťahy štetcom), Linen (štruktúra plátna) a Fine (klasická jemná štruktúra).
Tieto fototapety sú určené pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí uprednostňujú ultimátnu kvalitu produktu.


Obrazy
sa tlačia na špeciálne talianske plátno Canvas, na akrylátové sklo, ale aj na korok, ktoré môžu slúžiť aj ako nástenka.

Ponúkame aj špeciálne ručne maľované obrazy, ktoré podľa vami zvoleného motívu skutočne ručne maľuje jeden z našich umelcov, a takáto dekorácia potom dokáže uspokojiť aj veľmi náročného zákazníka pre vybraný interiér.


Veľmi kvalitné paravány sú potom dôstojným a veľmi pôsobivým dizajnovým doplnkom všade tam, kde potrebujete zástenu alebo vizuálne oddelenie priestoru, napríklad na oddelenie priestoru na spanie, šatne, vešiaka na šaty, masážneho priestoru v kúpeľoch a podobne.


Všetky výrobky sú 100 % kvalitné
a boli pre Vás starostlivo vybrané od popredných nemeckých a domácich výrobcov.


Recenzie produktov
z našej ponuky nájdete TU.