Ako maľovať podľa čísiel

Ako maľovať podľa čísiel

POĎME NA TO:

Maľovanie podľa čísiel je skvelým spôsobom, ako podnietiť kreativitu a relaxovať! Ak ste touto technikou ešte nikdy nemaľovali, určite si prečítajte týchto pár slov.

Jednoducho vyfarbite očíslované a ohraničené polia farbou s rovnakým číslom.

Priloženú šablónu nemusíte dodržiavať na 100 %. Práca, ktorú vytvoríte, bude originálna. Nemaľujete kópiu majstra, ale svoj vlastný obraz. Konečný efekt závisí len od vašej zručnosti, starostlivosti a trpezlivosti.

Ako vyfarbovať predlohu maľovania podľa čísel

Farby nerieďte, mohli by Vám vo výsledku na obraze presvietiť predtlačené krivky a kódy farieb. Majte tiež po ruke pohár s vodou na pranie štetcov a obrúsky na ich osušenie.

Nenechajte sa zmiasť, farby na tlačenej predlohe nie sú totožné s priloženými namiešanými farbami, ktoré sú výraznejšie a matné.

 

TIP: OVERPAINTING – miešanie farieb – je vyššia úroveň maľovania podľa čísiel. Pri maľovaní sa nebojte premaľovať línie a spájať farby. Váš obraz sa v tej chvíli stane skutočným majstrovským dielom.

Skúste si pozrieť PAINTYKAT na YouTube – je to dáma, ktorá má niekoľko videí, v ktorých milovníkom maľovania podľa čísIel radí, ako sa v maľovaní posunúť o niekoľko stupňov vyššie.

Je to neuveriteľne jednoduché a inšpirujúce…

Prajeme Vám veľa zábavy a radostných chvíľ pri maľovaní.

 

Tapety MIA

Žiadna položka