Obrazy na plátne

Obrazy na plátne - dekorácia pre váš interiér

Obraz na plátne je dekorácia, ktorá púta pozornosť, bez ohľadu na miestnosť, v ktorej je umiestnená. Je jednoduchým a lacným spôsobom, ako osviežiť interiér a dať mu nový charakter. Nahliadnite do kategórií, ktoré sú Vám najbližšie, či už ide o abstraktné obrazy, obrazy krajiniek a prírody, obrazy Street Art, Zen, alebo obrazy pre deti.

Obrazy na plátne sú vytlačené na špeciálnom talianskom vliesovom plátne s jemnou štruktúrou, ktoré dokonale odráža farby. Plátno je napnuté na ľahkom, ale stabilnom ráme vyrobenom z ekologických materiálov.

Špičkovú kvalitu zaručuje vysoko kvalitná tlač s vysokým rozlíšením, vďaka ktorému sú farby živé a detaily výrazné bez ohľadu na formát obrazu. Boky obrazov na plátne sú potlačené zo všetkých strán, takže obrazy nevyžadujú dodatočný rám a sú okamžite pripravené na zavesenie. Potrebné háčiky a klinčeky Vám pribalíme, takže na Vás už zostáva len rozmyslieť si, kam obraz na plátne zavesíte.

Naše obrazy na plátne sú bez zápachu a 100% bezpečné, a preto sú vhodné aj na zavesenie v spálni alebo v izbe vášho dieťaťa. Použitá tlač je odolná voči UV žiareniu, vďaka čomu farby nevyblednú ani pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu.

Obrazy na plátne balíme do pevnej kartónovej krabice, aby sa cestou k Vám nepoškodil.

Obrazy na plátne - vyberte si z našej ponuky