Ako nám môžete platiť za tovar

DOBIERKA

Cena dobierky: 1,9 €

Dobierka je spôsob doručenia tovaru, pri ktorom zaplatíte za tovar kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí tovaru.

!! Spôsob platby dobierkou nie je možné zvoliť u paravánov. Paravány je nutné zaplatiť bankovým prevodom alebo on-line platobnou kartou !!

 

BANKOVÝM PREVODOM

Cena: zadarmo

Tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet 3111897686 /2010. Údaje k platbe Vám budú zobrazené po odoslaní objednávky, kedy budú tiež automaticky odoslané na Váš email.
Keďže sa každý paraván vyrába až na základe Vašej objednávky, tovar zasielame do výroby až po pripísaní platby na náš bankový účet.
Expedícia tovaru je taktiež možná až po prijatí platby na náš účet.


RÝCHLY BANKOVÝ PREVOD

Cena: zadarmo

Prebieha rovnako ako platba bežným bankovým prevodom, ale je oveľa rýchlejšia!
Bezpečnosť garantuje Vaša banka, pretože transakcia sa uskutočňuje priamo v jej prostredí a je zabezpečená bankovými systémami.

 

PLATBA KARTOU ON-LINE

Cena: zadarmo

Platba kartou je bezpečná. Pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie, čo je najmodernejšia aplikácia kartových asociácií MasterCard a Visa umožňujúca bezpečné platby kartou na internete. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečené stránky ComGate, kde zadáte požadované údaje pre platbu.