Ako Vám doručíme tovar

Dostupnosť tovaru na našom e-shope je uvedená v pracovných dňoch.

 

DORUČENIE - GLS

Spoločnosť GLS doručí Vašu zásielku na Vami zvolenú adresu napríklad do bytu, alebo kancelárie. V cene dopravy je zahrnutý jeden pokus o doručenie. V prípade, že Vás kuriér na doručovacej adrese nezastihne, informuje Vás prostredníctvom sms o uložení zásielky na najbližšom parcelshopu. Zásielka je na parcelshopu uložená po dobu 7 dní, potom sa vracia späť odosielateľovi.

Cena:  4,40 € (+ 1,9 € v prípade dobierky)

Informácie o priebehu:
Emailom vám zašleme sledovací kód a odkaz na sledovanie zásielky, kde môžete sledovať priebeh doručovania zásielky. Vodič ráno pri výjazde oznamuje telefonicky približný čas dodania a potom ešte 30 min. pred príchodom.

 

SPÔSOB DOPRAVY Paraván - GLS

Paravány sú vzhľadom k svojej veľkosti doručované prostredníctvom spoločnosti GLS priamo z externého skladu.

Cena: 8,40 €

Informácie o priebehu:
Emailom Vám zašleme sledovací kód a odkaz na sledovanie zásielky, kde môžete sledovať priebeh doručovania zásielky a presný deň, kedy Vám bude zásielka doručená.

Keď nebudete zastihnutí, vodič Vás bude kontaktovať pre dohodnutie termínu pre doručenie, poprípade bude Vaše zásielka uložená na najbližšom parcelshopu spoločnosti GLS.

V prípade, že objednáte spoločne s paravánom fototapetu, prípadne iný tovar, z e-shopu Tapety Mia, Vaša objednávka bude rozdelená a doručená samostatne.