Dostupnosť tovaru na našom e-shope je uvedená v pracovných dňoch.

 

DORUČENIE - GLS

Spoločnosť GLS doručí Vašu zásielku na Vami zvolenú adresu napríklad do bytu, alebo kancelárie. V cene dopravy je zahrnutý jeden pokus o doručenie. V prípade, že Vás kuriér na doručovacej adrese nezastihne, informuje Vás prostredníctvom sms o uložení zásielky na najbližšom parcelshopu. Zásielka je na parcelshopu uložená po dobu 7 dní, potom sa vracia späť odosielateľovi.

Cena:  3,9 € (+ 1,9 € v prípade dobierky)

Informácie o priebehu: Emailom vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde môžete sledovať priebeh doručovania zásielky. Vodič ráno pri výjazde oznamuje telefonicky približný čas dodania a potom ešte 30 min. pred príchodom.

 

SPÔSOB DOPRAVY paraván - GLS

Paravány a obrazy sú vzhľadom k svojej veľkosti doručované prostredníctvom spoločnosti GLS.

Cena: 5,9 €

Informácie o priebehu: Emailom Vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde môžete sledovať priebeh doručovania zásielky a presný deň, kedy Vám bude zásielka doručená.

Keď nebudete zastihnutí, vodič Vás bude kontaktovať pre dohodnutie termínu pre doručenie, poprípade bude Vaše zásielka uložená na najbližšom parcelshopu spoločnosti GLS.

V prípade, že objednáte spoločne s paravánom fototapetu prípadne iný tovar z e-shopu Tapety Mia, Vaša objednávka bude rozdelená a doručená zvlášť.