Fototapeta - Biela elegancia

Lepidlo zadarmo Bestseller
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 68,89 €
ks

Fototapeta - Biela elegancia. Full HD tlač na veľmi kvalitnom vliese. Jednoduché a rýchle lepenie. Vhodné do spálně aj dětskej izby. viac

Hlavným motívom fototapety "Biela elegancia" je prešívaná koža v jemnej bielej farbe, ktorá svojim vzhľadom pripomína vysoko kvalitnú kožu a pridáva na jej autenticite.

Dokonalosť tapety je umocnená žiarou zirkónov, ktoré vytvárajú ohromujúci efekt. Táto kombinácia prvkov vytvára jedinečný dojem, ako by ste boli vlastníkmi svojho súkromného paláca.

Táto fototapeta je ideálnym doplnkom pre každého, kto si cení dokonalý vkus a hľadá spôsob, ako svoju domácnosť obohatiť o prvok exkluzivity a elegancie.

Stála, vode a poškriabaniu odolná vliesová fototapeta "Biela elegancia" bude efektnou ozdobou každej miestnosti. Jednoduchý spôsob lepenia bez viditeľných spojov a žiarivé farby skrášlia a opticky zväčší Váš interiér.Prečo si vybrať našu fototapetu?

Dostanete vysoko kvalitnú vliesovú tapetu s vysokou gramážou 120 g / m2

• Tapeta má vode i oteru odolnú potlač

• Najmodernejšie technológie tepelne stabilizovanej laserovej tlače vo Full HD rozlíšení pre jasné a žiarivé farby

• Použitý materiál je zdravotne nezávadný a môžete ho bez obáv použiť do spálne aj detskej izby

• Pri správnom nalepení neuvidíte žiadne spoje

• Tapeta Vám zakryje drobné nerovnosti steny

• Vytvorí tepelne izolačnú vrstvu

Dovolí Vašim stenám dýchať

Po riadnej a nepodcenenej príprave povrchu steny pred samotným lepením tapety, viď. Návod na lepenie, Vám samotné lepenie tapety nezaberie viac ako hodinu.

zaradenie: pozadie, textúra

Typ fototapeta
Materiál vlies